• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пимфилм Јакна Жени Светло Преголема Качулка Надолу Сина Л

Пимфилм Јакна Жени Светло Преголема Качулка Надолу Сина Л

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис На Производот : . Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Дебелина : Стандард. ШТО добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Капутсноу Опрема Женска Табела : . Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 114cm/44.88" Рамо : 55cm/21.65" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 118см/46.46" рамо : 56см/22.05" ракав : 51см/20.08" должина : 65см/25.59"големина : xl биста : 122см/48.03" рамо : 57см/22.44" ракав : 52см/20.47" должина : 66см/25.98" материјал : тексас,Изработен Од Ткаенина,Лесен Мек И Comfortable.It Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење. Копче Надолу Тексас Јакни, Потресени Ретро Јакни За Жени Се Изработени од Тексас Ткаенина со Мек допир и пријателска За Кожата, Се Одликува Со Модерен Раб и Искинат Класичен Изглед, Западна Облека. Прилики : Дамските Палта Се Соодветни За Викенд, Секојдневно Носење, Работа, На Отворено, Патување, Одмор И Така Натаму. Тоа е Задолжителен Предмет за Секоја Женска Или Женска Гардероба. Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни, Тексас Фармерки Итн. Руно Јакна Жени, Зимски Јакни, Y2 K Јакна Топло, Качулка Надолу За Жени, Жени Модни Зимски Палта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ