• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Качо Брануваа За Деца и Возрасни, Брануваа ОД 12 СТАПКИ 1200 ФУНТИ Со Мрежа За Куќиште, Кошаркарски Обрач, Прскалка, Светлина, Скала, Без Дизајн На Празнина, Рекреативна

Качо Брануваа За Деца и Возрасни, Брануваа ОД 12 СТАПКИ 1200 ФУНТИ Со Мрежа За Куќиште, Кошаркарски Обрач, Прскалка, Светлина,

 
DEN 4959.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Задебелена целосно испрскана галванизирана рамка. Нашата супер надградена верзија на брануваа е специјално дизајнирана со заоблен столб на долги растојанија. Пластичните педали се еколошки и поврзани со дебели завртки за да спречат нивно паѓање. Нека вашите деца го допрат небото!. Димензии : 12/14 стапки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ