• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трепките Трепките Пакет, Природни Лажни Трепки За Жени, Шминка Мека Природен Изглед Лажни Трепки

Трепките Трепките Пакет, Природни Лажни Трепки За Жени, Шминка Мека Природен Изглед Лажни Трепки

 
DEN 63.84

Количина на стоки
Достапно на барање

●Рачно Изработени Трепки●Секоја од лажните трепки е изработена од врвни ултра-лесни синтетички влакна. Корените на трепките се меки,флексибилни,лесни за свиткување.Тие се меки и меки како и вашите сопствени трепки. Ставете ги овие тенки и долги лажни трепки и вашите очи ќе изгледаат поголеми,посветли и попривлечни,ќе изгледате природно прекрасно и убаво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ