• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Водич за Клубови За Пролет 2011 Година

Водич за Клубови За Пролет 2011 Година

 
DEN 163.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Кажете збогум на студот и сите работи што потсетуваат на зимата, и подгответе се да го вкрстите опрашувањето во најдобрата сезона во годината-ПРОЛЕТ - Со Водич За Клубови На Министерството За Звуци До Пролетта 2011 година. Излегувајќи од сезонска хибернација вооружена со звуци на нови, секогаш незапирливата Добра Волја и некогаш неверојатната Ана Луное ја носат својата а-игра на масата додека се мешаат низ 2-Дискови на танцова музичка магија, поставете список на 44 од најголемите песни и најжешките мелодии кои се предодредени да ја саундтракот вашата пролет. Ова е звукот На Пролетта 2011 година и вашиот водич за звуците што ќе ги преземат салите за танцување и клупските подови во светот во втората половина на 2011 година. Што се нуди оваа сезона? Како што се очекуваше, хаус музиката е во полн цут низ првиот диск, бидејќи Гудвил работи низ патеките и ремиксите од Пример, Адел, ПНАУ, Реј Фокс, Азари и III, Афроџек, Р3хаб, Ридни, Дени Дејз и Пријателски Пожари. Додека Ана Луно ни пука ВО клубот со некои гласни, директно нагоре, отворен шапка кат горилници од шведската Куќа Мафија, Подмолно Звук Систем, Подморници, Зелена Кадифе, Крим И ДИЏЕЈ Свежи. Ова е сосема веројатно нашиот најдобар Водич За Клубови До Пролет ДОСЕГА, затоа истресете го она што некогаш зимскиот студ останува во вашето тело и подгответе се да го саундтракот вашиот Пат Низ Пролетта Со Водичот На Министерството за Звучни Клубови за 2011 година. Клубови Водич За Пролет 2011.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ