• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пет Перница Мат Хрчак Топло Постелнина Душецфлеце Ќебиња Гвинеапад Фланелен

Пет Перница Мат Хрчак Топло Постелнина Душецфлеце Ќебиња Гвинеапад Фланелен

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис r. r. Оваа симпатична перница за миленичиња може да го одржува вашето домашно милениче топло и сигурно во затворени простории, што е добро изработено од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Перницата е место за играње и одмор на миленичето. Обезбедете сладок дом за вашето домашно милениче. Нашата подлога за кревет за миленичиња ги одржува миленичињата удобни и се совпаѓа со декорацијата на вашиот дом.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Зелена, виолетова, розова, кафе.р. - Материјал : Корално руно, берберско руно.р. - Изработена Од корално руно, материјал од берберско руно, подлогата го прави вашето домашно милениче удобно и топло . р. - исто така за употреба во собата или подот. За да го одржите вашето домашно милениче пријатно и топло.р. - Погоден За мало милениче, како што се кученце, маче, зајаче, зајаци, заморчиња, верверица, шиншила и други мали миленичиња.р. - Прекрасно И шик, одговараат на вашата домашна декорација и совршено го красат вашиот простор за живеење . р. - малата подлога за спиење миленичиња е одличен подарок за пријателите кои одгледуваат прекрасни миленичиња.4 х душеци За миленичиња Изработени од корално руно, материјал од берберско руно, подлогата го прави вашето домашно милениче удобно и топло. Исто така, за употреба во собата или подот. За да го одржите вашето домашно милениче пријатно и топло. Погоден за мали миленичиња, како што се кученце, маче, зајаче, зајаци, заморчиња, верверица, шиншила и други мали миленичиња. Прекрасна и шик, одговараат на вашиот дом декорација и совршен красат вашиот простор за живеење. Малата подлога за спиење миленичиња е одличен подарок за пријателите кои одгледуваат прекрасни миленичиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ