• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на кадифена качулка на јуниори

Без граници на кадифена качулка на јуниори

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Удобноста и стилот одат рака под рака без качулка со ребрести граници. Овој опуштен врв ви овозможува да се олесните во вашиот ден со кадифен чувство и да одите со проток. Совршено да се спарите со омилените фармерки или хеланки. Исклучиво на. Материјал : 76% акрилик/20% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Длабок V-врат. Затворање : Стил на пуловер со влечење на половината. Ракави : Долги со паднати рамења. Ockебови : Ниту. Карактеристики : прикачен аспиратор ; кадифен, ребрести текстура. Јуниорс ребрестиот худи од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ