• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зимски Палта За Жени Модни Жени Качулка Со Целосен Патент Лесни Дуксери Со Долги Ракави Џебови Јакна Палто

Зимски Палта За Жени Модни Жени Качулка Со Целосен Патент Лесни Дуксери Со Долги Ракави Џебови Јакна Палто

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Зимски Палта За Жени Мода 2022 Женски Дуксер Со Целосен Патент Лесни Дуксери Џебови Јакна Палто Големина : САД Големина : 4 Велика британија Големина : 8 Еу Големина : 32 -Биста : 105см/41.34" Ракав : 52см/20.47 "Должина : 65см/25.59". Големина : М Сад Големина : 6 Велика британија Големина : 10 Еу Големина : 34 -Биста : 110см/43.31" Ракав : 53см/20.87" Должина : 66см/25.98". Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Големина НА ЕУ : 36 -Биста : 115см/45.28" Ракав : 54см/21.26" Должина : 67см/26.38". Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 38 -Биста : 120см/47.24" Ракав : 55см/21.65" Должина : 68см/26.77". Големина : ХХЛ Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 40 -Биста : 125см/49.21" Ракав : 56см/22.05" Должина : 69см/27.17". Големина : ХХХЛ Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 18 Еу Големина : 44 -Биста : 130см/51.18" Ракав : 57см/22.44" Должина : 70см/27.56". Ткаенина од школка : 97% Полиестер + 3% спандекс; Материјал За Полнење : Свила-Вата; Ткаенина За Обложување : Карактеристики На Руно : Фиксна хауба со облога од вештачко крзно; Главното тело Обложено со руно; Обложено со свила-вата; задебелен дизајн; Половината со врвка; Два отворени џебови напред; Материјал За Полнење Патент : Свила-Вата; Ткаенина За Обложување : Руно. Карактеристики : Фиксна хауба со облога од вештачко крзно; Главното тело Обложено со руно; Обложено со свила-вата; задебелен дизајн; Половината со врвка за влечење; Два отворени џебови напред; патент и притиснете-копче за прицврстување напред. Стил : долга должина и парк јакна со качулка со прилагодлив струк за влечење за да бидете топли и убави цел ден. Прилика : Одлична зимска јакна парк одговара за плажи, патувања, скијање, надворешно или секојдневно носење.Одличен подарок За Божиќ. Машинско Перење Ладно / Сушење Суво Ниско / Не Белило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ