• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Лесни Тенки Дуксери Дуксер Салон Пуловер Палто Колорблок Лента Дуксери

Жените Лесни Тенки Дуксери Дуксер Салон Пуловер Палто Колорблок Лента Дуксери

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Содржина На Пакетот : . Должина : Должина На Колковите. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. Лесната, ултра мека ткаенина може да ве стопли цел ден. Тип На Шема : Печатени Со Пруги,Качулка,Врвка За Влечење,Странично Разделување,Дуксер Со Пуловер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ