• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
HGW Дуксери За Жени Отчукувања На Срцето Печатење Патент Со Долги Ракави Џебна Кошула Со Качулка Со Качулка Црни Л

HGW Дуксери За Жени Отчукувања На Срцето Печатење Патент Со Долги Ракави Џебна Кошула Со Качулка Со Качулка Црни Л

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно на барање

93" должина : 40СМ/15.Ве молиме имајте предвид, кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема големина.37" Ракав : 58см/22. Ова зависи од други физички променливи, на пр.34" ракав : 59см/23.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ