• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

 
DEN 516.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Фустани ксишеп, Женски Моден Празник Летен Фустан На Плажа Без Ракави Без Ракави Спецификации : Бренд : Xisheep Season : Летна Сезонапродавач : Женскиприлика : Лето, Мода, Каузална, Издржлива И Погодна за Секојдневно Носење, Одлична За Забава, Дневна, Плажа Материјал : Полиестернот : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size.1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите2.Рачно мерење може да излезе 1~3см Разлика Големина Детали(1"=2.463 см)Големина Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Должина : 100см/39.37" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 101см/39.76" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 106см/41.73" должина : 102см/40.16" ГОЛЕМИНА : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 112см/44.09" должина : 103см/40.55" големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" должина : 105cm/41.34" Големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 Биста : 128 CM/50.39" должина : 107cm/42.13" големина : xxxxl сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 136 CM/53.54" должина : 109cm/42.91" големина : xxxxl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 144см/56.69" должина : 111см/43.70" ТКАЕНИНАТА има одредена еластичност. Погоден за работа/бизнис/канцеларија/секојдневно секојдневно носење/забава/свадба/клуб/враќање на училиште/плажа/одмор. Фустанот може да се носи со потпетици, чизми или сандали за да изгледа шик. Може да се спои и со капа со обод за да ја покажете вашата великодушност и скромност. Меки, удобни и дишат за топли летни денови и влажни денови; мала тежина, но не и проѕирна. Пред да нарачате, внимателно прочитајте ја табелата со големини дадена на сликата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ