• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Симетрија Splенски сплит врат мешан медиумски врвот без ракави

Симетрија Splенски сплит врат мешан медиумски врвот без ракави

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Игра на образец. Симетријата без ракави го одржува вашиот стил на топло време без напор и лесен. Моделот е 5'10 "и носи големина S. опуштено вклопување. Сплит деколте со копче за копче. Без ракави. Мешани обрасци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ