• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Синимоко Женски В Вратот Блузи Ракав Цветни Печати Разгореа Ракав Маица Повик Лето Aut Блуза Основни Врвови За Жени Зелена М

Синимоко Женски В Вратот Блузи Ракав Цветни Печати Разгореа Ракав Маица Повик Лето Aut Блуза Основни Врвови За Жени Зелена М

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мода Жена V Вратот Три Четвртини 3/4 Ракав Маица Есенска Блуза Блузи Дуксер. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,V Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето/Aut/Пролет. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Јака : V Вратот. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : 3/4 Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женска Блуза. плус големина врвови за жени. блузи. женски летни врвови. женски летни врвови 2023 година. цевка врвови за жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ