• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Мода Ткиво Печатење Краток Ракав О-Вратот Повик Летна Блуза Блузи Маица

Жените Мода Ткиво Печатење Краток Ракав О-Вратот Повик Летна Блуза Блузи Маица

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристиките што ја отстрануваат влагата и пропустливиот воздух ви нудат свежо и ладно искуство со носење цел ден. Одговараат За Пролет и Лето. Маиците ќе ја прикажат вашата добра фигура. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Изработена од ултра мека и еластична, брза сува и издржлива ткаенина за ткаење со текстура со вертикална лента.89"XXL101440104cm/40.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ