• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Fpqtro Женски Блузи Плус Големина Дозвола Под Краток Ракав Круг-Вратот Блузи Кошули Сетови Женско Лето Печатени Половина Ракав Круг Вратот Исечени Врвот + Секојдневе?

Fpqtro Женски Блузи Плус Големина Дозвола Под Краток Ракав Круг-Вратот Блузи Кошули Сетови Женско Лето Печатени Половина Ракав

 
DEN 487.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Стил : овој врв за Печатење може да се носи со јакна или самостојно, со фармерки, шорцеви, потпетици или станови, што сакате 4 Прилики : Секојдневен, секси, секојдневен, родендени, состаноци, танцови емисии, забави, свадби, за работа, клубови, престој и многу повеќе. Ве молиме запомнете : измијте рачно или машина во ладна вода/не избелувајте/исушете.76" Половината : 62-92cm/24. Тоа е големината на оваа ставка. Се разбира, ќе биде попрецизно ако изберете според специфичната должина (см) на бистата, половината, колкот, панталоните и должината на стапалото на сликата или описот. Краток Ракав Круг-Вратот Блузи Кошули Поставува. Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Женски Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизезизира. Карактеристики на производот : Секојдневен врв, секојдневна облека, Половина Ракав, панталони, моден и моден дизајн, летен секојдневен врв. Fpqtro;Short;Sleeve;Round-Neck;Blouses;Shirts;Sets;Women's;Summer;Printed;;Half;Sleeve;Round;Neck;Cropped;Top;+;Casual;Pants;Suit;Set;Two;Piece;Lounge;Set. Здраво, облеката е азиска големина, може да биде премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина. Женски Летен Печатен Врв Со Кружен Врат Со Половина Ракав + Секојдневен Костум За Панталони Поставете Дводелен Сет За Салон карактеристики : 1.99 "Панталони Должина : 101cm/39. Ве молиме изберете според вашиот дневен стил на носење!. Материјали : памук и дише и суво, намалување на потењето, анти-зрачење, анти-3. Нашата облека е наменета За Азиската фигура, што значи помала од нормалната Европска големина.USUKEUBust Tops Lingsleevepants Должина Stenghwaistmmedium61036106cm/41. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ