• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Кардигани Цветни Печати Копчиња Со Издувани Ракави Прикриваат Обични Блузи Кардигани За Жени

Женски Кардигани Цветни Печати Копчиња Со Издувани Ракави Прикриваат Обични Блузи Кардигани За Жени

 
DEN 214.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Сезона : Пролет, лето, aut. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен. Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х Кардиган Топсајз табела : . Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 45см/17,72" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 41,5 см/16,34" Ракав : 46см/18,11" Должина : 69см/27,17"Големина : Л биста : 110см/43.31" рамо : 43см/16.93" ракав : 47см/18.50" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 116см/45.67" рамо : 44.5 см/17.52" ракав : 48см/18.90" должина : 71см/27.95"големина : Xxl биста : 122см/48.03" рамо : 46см/18.11" ракав : 49см/19.29" должина : 72см/28.35" се чувствува меко, лесно и удобно. Копчињата Го Отвораат Предното Затворање. Тоа Е Костум За Секојдневно Секојдневно, Дома, На Отворено,Плажа,улица, Која било Друга Пригода За Летните Денови. Цветен Кардиган, Секојдневни Летни И Есенски Врвови, Покривки На Плажа, Кошули. Измијте Се Препорачува Со Ладна Вода/Не / Висат Или Линија Сува/Измијте Со Слични Бои, Што ќе Ја Зголеми Издржливоста на Вашата Облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ