• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајни богатства женски и женски плус големина 3-парчиња подароци за спиење сет со лента за глава

Тајни богатства женски и женски плус големина 3-парчиња подароци за спиење сет со лента за глава

 
DEN 271.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете ја оваа вградена пижама што ја реализира поставена од тајни богатства до вашата рутина за спиење и уживајте во пријатна удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува комплет за пижами со три парчиња. Врвот : ребрести екипаж : долги ракави; заоблен полите. Јогерс : Еластична лента за влечење на половината; печатење на сите; Зашилена нога со манжетни со ребрести. Лента за глава : предниот акцент на јазол; печатење на сите. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ