• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хантер Нолита Четка Никел Со Куќиште Бело Стакло Светлина Лустерот Таванот Светло Тела

Хантер Нолита Четка Никел Со Куќиште Бело Стакло Светлина Лустерот Таванот Светло Тела

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашиот простор зрачи со гламур и беспрекорен дизајн, а вашето осветлување треба да одговара; Внесете го лесниот лустер Нолита 6. Овој блескав метален лустер со стаклени нијанси ќе го подигне вашиот простор за живеење. Топлиот сјај на светлата ќе го подобри амбиентот, а дизајнот е прекрасен за гледање.Потребни се 6 светилки; светилките не се вклучени минимална вкупна висина : 27,75 инчи. Максимална вкупна висина, кога се користат сите вклучени надолни прачки : 75,75 инчи.Координира со нашата колекција на вентилатори на таванот четкан Никел завршен за внатрешни простори само максимална моќност по сијалица или ЕКВИВАЛЕНТНА ЛЕД сијалица Оценета само за внатрешна употреба . Потребни се 6 е26 светилки. Светилки не се вклучени. НАПРАВЕНО ЗА ВО ЗАТВОРЕНИ ПРОСТОРИИ : за употреба во затворени простории како кујни, спални соби, дневни соби, трпезарии и влезови. ПРЕПОРАКА ЗА СИЈАЛИЦА : Максимум W по сијалица или ЕКВИВАЛЕНТНА LED сијалица. Светилки не се вклучени. ПРИЛАГОДЛИВИ ОПЦИИ ЗА ВИСИ : со минималната потребна надолна шипка, должината на висината е 27,75 инчи. Кога ја користите целата вклучена шипка, максималната висечка должина е 75,75 инчи. Гаранција : едногодишна ограничена гаранција поддржана од доверливи експерти во Хантер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ