• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вајдер Гира Во Собата И Решетката

Вајдер Гира Во Собата И Решетката

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Комплетот И решетката со Гира вајдер вклучуваат решетка за тежина, две 5 килограми. Гумени шестоаголни тегови, два 8-фунти. Гумени шестоаголни тегови, две гумени хексадецимални тегови од 10 килограми, две гумени тегови од 12 килограми и две гумени тегови од 15 килограми. Максимизирајте го просторот во вашата домашна теретана со двостепен дизајн. Одликувајќи се со издржлива челична конструкција, овие тежини се обложени со пвц за да го заштитат вашиот под. Големината на решетката е 24" h x 20,47" w x 28,35 " d. вкупната тежина е 100 фунти. Кутијата 1 содржи тегови од 12 и 15 килограми. Кутијата 2 содржи тегови од 5, 8 и 10 килограми. Кутијата 3 ја содржи решетката. ИФИТ апликацијата ви дава пристап до илјадници интерактивни видео тренинзи предводени од тренери дома или во движење. Спецификации : 2-ниво складирање на гира. Челична конструкција. Дизајниран за поддршка на тежок товар. Дизајн за заштеда на простор. Организирајте ја вашата домашна теретана. Решетка за тежина на повеќе нивоа. Пвц тегови. Дебел слој на издржлив ПВЦ ја штити опремата и подот. Делумно-свиткани рачки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ