• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Плус Печатена Маица За Вратот

Женска Плус Печатена Маица За Вратот

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Само Мојата Големина Женски Плус-Големина Краток Ракав Лажичка - Вратот Графички Маица Ткаенина снимено назад вратот се спротивставува рип-надвор и истегнување. Пространиот дизајн на а-линија ги обезмастува вашите облини без прилепување. Ласкава должина на обезмастување на колкот, со контурен раб на кошулата. За попространо вклопување, одете нагоре една големина. Содржина на ткаенина : 60% Вискоза/40% полиестер. 2 XL. Морнарица Хедер. Жени. Само Мојата Големина. Лажичка Вратот. Краток Ракав.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ