• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Момени Козета КОС Тепих Во Затворен Простор

Момени Козета КОС Тепих Во Затворен Простор

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Тепихот За Внатрешна Површина Момени Козета КОЗ02 му дава мек, суптилен изглед на вашиот дом со својот класичен цветен мотив во изборот на достапна шема на бои и големина. Одликувајќи се со рачно тафтувана конструкција од цела волна, овој атрактивен тепих во затворен простор е дизајниран да трае со години. Традиционален цветен дизајн во избор на шеми на бои. Изработени од 100% волна. Рачно тафтувана конструкција. 0.5 во. висина на купот. Достапно во избор на бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ