• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Аламогордо Ново Мексико Големиот Надворешен Дизајн Магнет За Фрижидер

Аламогордо Ново Мексико Големиот Надворешен Дизајн Магнет За Фрижидер

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали уживате во посета, пешачење или кампување Во Аламогордо Ново Мексико Овој шарен, убав И стилски Магнет е совршен начин да ја покажете својата љубов кон ова прекрасно место. Магнетот е со големина од околу 4 инчи, има прекрасен планински дизајн Со аламогордо Ново Мексико отпечатен на дното. Овој Магнет лесно се прикачува на вашиот Фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Нашите магнети имаат печатење со висок квалитет на фотографии со висока дефиниција и светла, привлечна боја. Тие лесно се прилепуваат на вашиот фрижидер или на која било друга метална површина. Произведено во САД. Лесно се прилепува на секоја метална површина. 4 " во големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ