• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кратор Спајк Црн Нишалка Калеми Лизгачи Мотоцикл Компатибилен Со Сузуки СВ650С 1999-2009

Кратор Спајк Црн Нишалка Калеми Лизгачи Мотоцикл Компатибилен Со Сузуки СВ650С 1999-2009

 
DEN 1534.40

Количина на стоки
Достапно на барање

- ****Спецификации : *** - Висококвалитетни Калеми/Лизгачи За Алуминиумска Рачка За Нишање (Лева И Десна Страна) - овие калеми за нишалка се дизајнирани да ја заштитат вашата рачка за нишање и навртката на оската во случај на несреќа.- Тие исто така може да се користат со држач за подигнување за да се подигне задното тркало од земјата за менување на гумата или подмачкување на ланецот.- Лесна инсталација! завртка директно во рачката за нишање (вклучени се завртки за монтирање). - Материјал : Висококвалитетна Палка Алуминиум-Боја : Црна Состојба : 100% Сосема Нова-Нишка : 8мм-Количина : 1 пар (Лево И Десно) - Компатибилен Со Suzuki SV650 S 1999-2009 Овие калеми за нишалка се дизајнирани да ја заштитат вашата навртка за нишалка и оска во случај на несреќа. Висококвалитетни Калеми/Лизгачи За Алуминиумски Нишалки За Шилести Палки / Лизгачи (Лева И Десна Страна). Лесна инсталација! завртка директно во рачката за нишање (вклучени се завртки за монтирање). Бренд : Krator® Тие исто Така можат да се користат со држач за трка за да се подигне задното тркало од земјата за менување на гумата или подмачкување на ланецот. Компатибилен Со SUZUKI SV650 S 1999-2009.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ