• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Менс Модерен Едноставен Бизнис Со Кадифе Тенок Фит Кардиган Со Цврста Боја Кошула Со Долги Ракави

Менс Модерен Едноставен Бизнис Со Кадифе Тенок Фит Кардиган Со Цврста Боја Кошула Со Долги Ракави

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен. Материјал : Лен. Тип На Шема : Цврст. Должина : Долго. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Кошула За Возрасни Ромпер Мажи Х Големи Мажи табела Со Големини На Кошули : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35"големина : xl сад : 10 велика Британија : 12 еу : 40 биста : 108cm/42.52" рамо : 46cm/18.11" ракав : 65cm/25.59" ДОЛЖИНА : 74 CM/29.13"големина : xxl сад : 12 велика британија : 14 еу : 42 биста : 112cm/44.09" Рамо : 48СМ/18.90" Ракав : 66см/25.98" Должина : 76см/29.92"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 16 еу : 44 Биста : 116см/45.67" РАМО : 50СМ/19.69" ракав : 67см/26.38" должина : 77см/30.31 шорцеви, ХЕЛАНКИ, ЦРНИ ПАНТАЛОНИ, фармерки и така натаму. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ①Прилики,Удобните Материјали Се Многу Погодни За Секојдневни, И Јас Ќе Ви Се Допаднат. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ