• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Бебе Девојки Памучни Фустани, Бонџур, 3 Месеци

Хадсон Бебе Бебе Девојки Памучни Фустани, Бонџур, 3 Месеци

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Хадсон Бебе Памучни фустани се совршена облека за вашето мало девојче. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и ленти, нашите фустани се одлични тимови за специјални прилики, бидејќи се модерни и удобни за носење на бебето. Нашите фустани се изработени со врвни ткаенини и се најзгодната конструкција на фустани за лесно вклучување и лесно исклучување. Комплетот вклучува координативни фустани. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ