• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Секач И Бак Морнарица Лос Анџелес Полначи Шлем Рение Прималофт Еко Изолирани Целосна Патент Пуфер Јакна

Машки Секач И Бак Морнарица Лос Анџелес Полначи Шлем Рение Прималофт Еко Изолирани Целосна Патент Пуфер Јакна

 
DEN 964.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Одговараат за почеток со овој Лос Анџелес Полначи Шлем Рение Прималофт Еко Изолирани Целосна Патент Пуфер Јакна Од Машина & Бак. Оваа јакна во тешка категорија е совршена за да ве стопли во тие студени, зимски денови на стадионот. Везената графика на Шлемот За Полначи во Лос Анџелес ви овозможува да го претставите капакот што го носи вашиот тим секоја недела. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Отпорен на ветер и вода. Официјално лиценциран. Полн Патент. Изолацијата на прималофт е дизајнирана да обезбеди топлина и удобност, истовремено нудејќи високо ниво, технички перформанси. Машинско перење, сува сува ниска. Јакна во тешка категорија погодна за ниски температури. Долг ракав.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ