• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Карен Скот Женски Ситен Памучен Џемпер Светло Сина Големина Петит Х-Голем

Карен Скот Женски Ситен Памучен Џемпер Светло Сина Големина Петит Х-Голем

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ситниот џемпер на карен Скот е камен-темелник на топла, стилска гардероба. Неговата мека памучна конструкција го олеснува сакањето. Опуштено вклопување; хитови на колкот; прибл. 26 долго. Дизајниран за вклопување и ласкање 5 ' 4 и под рамка. Екипажот. 100% памук. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ