• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Неонски фудбалски слајдови на девојчињата ojојо Сива со печатење во Гросгрин

Неонски фудбалски слајдови на девојчињата ojојо Сива со печатење во Гросгрин

 
DEN 320.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Надградбата од виножита и еднорози до неонски бои и срца само во трендот што му беше потребен на вашиот обожавател на Јојо Сива! Таа може да ги носи овие слајдови и да даде смела изјава во која било облека! Лизгачки стајлинг. Неонски преден дел. © Виаком, Никелодеон Сите права се задржани. Рачно изработено горно; Рачно изработен ѓон. Избришете чиста. Увезени. Јојо Сива слајд сандали за девојчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ