• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Линон Трио Колекција Живописни Цветни Затворен Простор Килим

Линон Трио Колекција Живописни Цветни Затворен Простор Килим

 
DEN 1179.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете поп боја на вашиот декор со Колекцијата Линон Трио Живописен Цветен Тепих Во Затворен Простор. Тоа е совршено парче за осветлување на просторијата, носејќи допир на чуден шарм со своите живописни нијанси. Рачно тафтуваната конструкција додава бујна текстура на дизајнот на исечениот куп. Цветни дизајн килим. Изработен од 100% полиестерски исечен куп. Рачно тафтувана конструкција. Висина купот 1.5 во. Достапно во вашиот избор на боја и големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ