• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Слики, прскање со мастило

Слики, прскање со мастило

 
DEN 1519.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за украсување да го надополни. Дизајнирано од професионалци и произведени во Мексико користејќи висококвалитетни материјали, ова платно го завитка уметничкото дело има живописни бои што ќе помогнат да се создаде совршена околина околу вас. Севкупни димензии : 16 W x 1,5d x 20h во . за затворено употреба. Висококвалитетно печатење завиткано околу 1,5 внатре. Рачно украсено парче. Пристигнува подготвени да се обесат со приложениот хардвер. Не е потребно собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ