• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на кожни панталони на јуниор

Без граници на кожни панталони на јуниор

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Елегантен и софистициран! Без граници на кожни панталони на помладите не се стил на привлекување внимание. Изработена во мазна кожена кожа со силуета за колк и права нога, тие ви даваат вистинска количина простор за да се чувствувате пријатно за авантурата на кој било ден. Пумпите со зашилени пети ги облекуваат, додека чизмите со потпетици им даваат највисока вибрација. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Straight Log. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 "Inseam. Затворање : летање предно копче. Џебови : 3 предни џебови и 2 задни џебови држат најважни работи. Карактеристики : faux кожа; средна тежина. Faux кожни панталони од јуниор од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ