• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лос Анџелес Кингс НХЛ 2-ПЦ извезени автомобили Мат сет

Лос Анџелес Кингс НХЛ 2-ПЦ извезени автомобили Мат сет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Азиаго (Филаделфија орли) врежани кралеви на НХЛ Лос Анџелес, украсени со автомобили : Заштитете ги тротоарите на вашето возило додека му покажуваат гордост на вашиот тим. Universal Fit го прави идеален за автомобили, камиони, SUV и RV. Официјално лиценцираниот МАТ има извезени тимски логоа во вистински тимски бои. Подлога за потпетици од страната на возачите за дополнителна издржливост и безбедност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ