• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Stuple Industries бела школка школка во форма на морска живот графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Mercedes Lopez Charro

Stuple Industries бела школка школка во форма на морска живот графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против Wallид . Уметнички дела се однесуваат на : графики, шема, цветен дизајн, модерна уметност, школка, школка, плажа, крајбрежен, морски живот. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Mercedes Lopez Charro.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ