• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на џемпер за џемпери на помладиот

Без граници на џемпер за џемпери на помладиот

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Шал-јака и виткање V-вратот создаваат ефект на завиткање на ова, без граници, јуниори, суфицит фустан од џемпер. Формата што се вклопува во мек плетено плетено, ги гушка вашите криви на сите вистински места. Кратките ракави и пократката должина го прават идеален за преодно време. Додадете пар чизми со потпетици и имате моментална облека. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : хитови на средината на бутот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јака од шал со вишок V-врат; Faux панел за чипка; разновидна шема на ленти; средна тежина; ребрести полите. Јуниори суфицит џемпер фустан од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ