• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лесни улични сандали на фантазија

Лесни улични сандали на фантазија

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Одликувајќи се со зачудувачки детали за детали за вампирот, Фантазија по лесна улица нуди стил и удобност за вашата летна гардероба. Отворањето на пети Peek-A-Boo е ласкаво и женско. Затегната лента за шлаканица овозможува прилагодено вклопување. 1,25 инчи потпетица. Peирка пети. Затворање на тока. Подготвено стапало.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ