• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма. Слабиот отвор на нозете. 29 ". ZIP мува. Високиот појас за половината. Стајлинг од 5 џеб. Само ексклузивно онлајн. Не е валиден за враќање или размена на продавници. Повеќе стил, поодржливо. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете го посетете го. Посетете ги. Нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ