• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Отворање на колаж со фотографии

Отворање на колаж со фотографии

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете ги вашите најценети слики во стил со оваа елегантна 9 рамка за отворање на фотографии. Ова едноставно, но сепак елегантно парче ви овозможува уметнички да ги прикажувате вашите омилени фотографии брзо и лесно. Рамката за висечки колаж е направена со богата, еспресо завршница што додава рафинирање на скоро секој wallиден простор. Лесно е да се дружите со цврста закачалка со Д-прстен. Исто така, има пред-пресечен душек за едноставен аранжман на фотографии и стаклен вметнат што ги штити фотографиите од прашина и потенцијално оштетување. Рамката за колаж 9-фото е дизајнирана да смести фотографии од 4 "x 6 ". Идеално е за употреба и во домот и во канцеларијата. 9 Колаж за отворање на фотографии : Еспресо рамка. Лесно е да се обеси. Закачалка со прстенест Д-прстен. Големина на стакло : 16 "W x 22" H. Севкупна големина : 21 "W x 27" H. има девет фотографии од 4 "x 6".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ