• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тревор Отворено Вртливата Плетен Клуб Стол Со Оган Јама Во Собата, Темно Кафеава, Беж, Кафеава

Тревор Отворено Вртливата Плетен Клуб Стол Со Оган Јама Во Собата, Темно Кафеава, Беж, Кафеава

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во гледањето на птиците како си играат со овој вртлив клубски столчиња и комплет за противпожарна јама. Овие столови ќе ви овозможат да се опуштите на одличното отворено, а сепак да останете удобни додека огништето ве одржува топло и удобно без разлика на времето. Уживајте во летното време додека сеуште можете да се опуштите и да ја прочитате вашата омилена книга. Не можете да погрешите со овој стол и огништето. Вклучува : Четири (4) Клупски Столчиња и Една (1) Огнена Јама. Стол Материјал : Полиетиленски Плетен. Стол Рамка Материјал : Железо. Материјал За Перница За Стол : Ткаенина Отпорна На Вода. Состав : 100% Полиестер. Оган Јама Материјал : Мала Тежина Бетон. Плетен Финиш : Темно Кафеава. Боја На Перница : Бела. Оган Јама Заврши : Браун. Потребно Е Собрание. Рачно Изработени Детали. Клуб Чаир Димензии : 31.50 инчи длабоко x 33.50 инчи широк x 27.75 инчи висока. Ширина на седиштето : 25,25 инчи. Длабочина на седиштето : 22,75 инчи. Висина на седиштето : 15,00 инчи. Димензии на јамата за пожар : 32,00 инчи длабок x 32,00 инчи широк x 23,75 инчи висок.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ