• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Камп-Обред Лесно Преклопување Креветче, Тен

Камп-Обред Лесно Преклопување Креветче, Тен

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Удобен ноќен сон никогаш не бил толку брз за постигнување! Креветчето За Преклопување Камп-Обред ЕЗ поставува едно лесно движење без потреба од дополнителен пар раце. Исто толку лесно се преклопува, Продавниците ЗА Креветчиња EZ Fold се погодни во торба за носење за лесно транспортирање и складирање. Рамката од челична цевка со Ткаенина Од 600 Негирачи со пвц облога ќе издржи ограничување на тежината од 250 фунти. QNQ1012 Карактеристики Поставува во едно движење. Дизајниран за една личност. Користете внатре или надвор. Доаѓа со торба за носење. Тип На Производ : Креветче. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 19". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 28.5". Вкупна Должина-Глава До Пети : 79". Вкупна Тежина На Производот : 26 килограми.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ