• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетик Работи Женска Активна Поло Маица Со Кратки Ракави

Атлетик Работи Женска Активна Поло Маица Со Кратки Ракави

 
DEN 611.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Удри го твоето време или кец на десетка судот со доверба, стил и најголема удобност со Овој Женски Активен Поло Од Атлетски Дела. Изработена од рециклиран полиестер, лесната ткаенина има вградена фитил за влага за да ве одржува свежи и прилагодени на вашата игра. Плус, додадениот спандекс значи дека можете слободно да се движите без ограничувања и целосна доверба. Без разлика дали станува збор за терен за голф, тениско игралиште или само обичен викенд, ова поло испорачува на секој начин. Ова е онлајн ексклузивна ставка Од Атлетски Дела, достапна во различни бои и големини. Атлетик Работи Женска Активна Поло Маица Со Кратки Ракави : Онлајн Ексклузивен Стил. 94% Рециклиран Полиестер/6% Спандекс Го Тужеше Дресот. Достапно во Цврсти Бои и Грејачи. Лесна ткаенина со опуштено вклопување. Јака во стилот на поло со плакета со 4 копчиња. Кратки Ракави. Технологија За Отстранување На Влага. Ознака-Слободен Вратот Етикета. Достапно ВО големини XS-XXXL. Машина Перат Лесно Нега. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ