• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бесконечна Војна Смешно-Спајдермен

Бесконечна Војна Смешно-Спајдермен

 
DEN 559.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Одмаздниците се собираат.. во совршено кадифен форма! Летајќи од Бесконечните Воени блокбастери, овие плишани Сманки седат високи 7 инчи и се доволно гушкани за да го стопат срцето на Самиот Танос токму на време за претстојниот филм. Донесе дома тор, Спајдермен, Железен Човек, Капетан Марвел, Халк, Црн Пантер, Капетан Америка, Д-р Чудно, па дури и самиот Танос. Достапно Март 2019. Бесконечна Војна Смешно-Спајдермен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ