• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вајнгард СЕ - Кабел Влез Плоча Двојна

Вајнгард СЕ - Кабел Влез Плоча Двојна

 
DEN 3999.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Обликувана пластична плоча за водоотпорен влез на кабел со повеќе проводници. Користете за двојни коакс системи. Дизајниран за брза и едноставна инсталација. Боја : Бела. Вклучен хардвер за прицврстување. Обликувана пластична конструкција. Дизајниран за брза и едноставна инсталација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ