• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лесен уличен велма лизга

Лесен уличен велма лизга

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Велма од лесна улица има горниот дизајн на Твин Гор на удобна надворешна столица од клин, која е исклучително лесна и флексибилна. Лесна улица размислуваше за вашата удобност кога тие го дизајнираа овој чевел и кога ќе го доживеете лесното движење од лесна ултра-лесна инлоа, ќе сакате да ги носите овие што е можно почесто. 1,5 инчен клин потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Горниот дизајн на Твин Гор. Истегнете за вклопување и удобност. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Флексибилен и лесен клин.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ