• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Bridgestone M729F 225 70-19. L гума

Bridgestone M729F 225 70-19. L гума

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали ви треба разноврсност на дуелер, ефикасност на горивото на Екопија, мазно, тивко возење на Туранза или возбудливи возбудувања на Потенца, ние стоиме зад нашите производи со некои од најдобрите гаранции во индустријата. Нашата ограничена гаранција на Платинум Пакт-ги опфаќа сите гуми за патнички и лесни камиони на брендот Bridgestone, Â, освен зимата и „привремена употреба“-резервни гуми, Â Нашата 90-дневна купена и обидете се гаранција, обезбедува вашето целосно задоволство од вашите нови гуми на Bridgestone. Апликации : Мешана услуга, регионална, урбана.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ