• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Athенски атлетски работи тренер за мрежи

Athенски атлетски работи тренер за мрежи

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесната удобност ја исполнува достапноста со патиката на тренерот Лиг Меш. Издржлива мрежа на горниот дел, нагласена со детали за синтетичка кожа, е завршена со флексибилен гумен ѓон. Подготвена јака се обликува удобно на глуждот, додека перничената чорап со меморија од пена овозможува целодневна удобност; Совршено за кое било место каде ќе ве однесе денот! • Издржлива мрежа Горна • Мека постава за спенко • Подготвена јака за да го заштитите вашиот глужд • Мемориска пена за перниче за цела дневна абење • Лесна конструкција ја прави крајната удобност • флексибилен, мек гумен ѓон за влечење • чипка за затворање за прилагодливо вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ