• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колман qt. Тврд едностран ладилник за мраз, бело

Колман qt. Тврд едностран ладилник за мраз, бело

 
DEN 944.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Храна и пијалоци-и забавата-подолго време со новиот ладилник за градите од 150 кварта. Го одржува ICE ™ до 6 дена, совршен за долги патувања во кампот, големи забави во задниот двор и многу повеќе! Носење целосно натоварен ладилник? Appreciateе ги цениме страничните рачки за замав, со што двете лица работа се многу полесна. Откако пристигнаа, капакот на седиштето на седиштето е совршено место за опуштање и вградените држачи за чаши се доволно големи за да го држат вашиот ладен мраз ладен! Со доволно простор за да одговарате на 204 лименки, можеби ќе треба да направите повеќе пријатели. Tumbler. Антимикробно третирано лагер се спротивставува на формирање на мирис, мувла и мувла помеѓу употребата. Хардвер отпорен на 'рѓа од не'рѓосувачки челик спречува корозија и го продолжува животот на поладно. Вдлабнато усна на капакот за полесен пристап до содржината. Вграден владетел. Uvguard ™ Обвивка за заштита од сонцето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ