• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Соимои Зелена Вискоза Ткаенина Дрво И Светска Мапа Печати Шиење Ткаенина Двор Широк

Соимои Зелена Вискоза Ткаенина Дрво И Светска Мапа Печати Шиење Ткаенина Двор Широк

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

✤ ГСМ : 115 гсм.✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000-тите години на различни отпечатоци. ✤ Нега за перење : Нега За Перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. Ткаенината од вискоза е совршена за летно носење, активно носење, фустани и блузи. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. ✤ Брои предиво : 30сф * 30сф. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Оваа Ткаенина Од Вискоза Вискоза Соимои е претрупан мек, но издржлив материјал, со подобра апсорпција од памукот. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. Ткаенината Широка 56 Инчи се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. Сите производствени компоненти се природни. ✤ Функција : средна тежина, Нетранспарентна. Употреба на✤ : Ткаенината Од Вискоза е совршена за летна облека, туника, фустани и блузи. ✤ Материјал : Вискоза ✤ Техника : Ткаени.✤ Густина : 68*64.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ