• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замрзнато Ана Класик Дете костум за Ноќта на вештерките

Замрзнато Ана Класик Дете костум за Ноќта на вештерките

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете малку магија во гардеробата на вашето дете со костумот на Дезни Замрзнати Ана Класик Дете за Ноќта на вештерките. Со тоа, децата можат да се облекуваат како Ана, популарната принцеза на Арендел. Тоа е забавен избор не само за трик-или-третирање, туку и за игра за фустани, забави за костуми, посети на тематски парк и други прилики. Овој костум за Ноќта на вештерките на Дизни е изработен од блескав полиестер, така што е лесно и стилски да се носи. Вклучен е отстранлив капилет со затворач и слушалка. Спарете го со други додатоци како чизми или други обувки (продадени одделно) за да ја завршите облеката. Овој костум за замрзната Ана Ноќта на вештерките на Дизни е достапен во низа големини за удобно вклопување. Додадете малку магија во гардеробата на вашето дете со костумот на Дезни Замрзнати Ана Класик Дете за Ноќта на вештерките. Со тоа, децата можат да се облекуваат како Ана, популарната принцеза на Арендел. Тоа е забавен избор не само за трик-или-третирање, туку и за игра за фустани, забави за костуми, посети на тематски парк и други прилики. Овој костум за Ноќта на вештерките на Дизни е изработен од блескав полиестер, така што е лесно и стилски да се носи. Вклучен е отстранлив капилет со затворач и слушалка. Спарете го со други додатоци како чизми или други обувки (продадени одделно) за да ја завршите облеката. Овој костум за замрзната Ана Ноќта на вештерките на Дизни е достапен во низа големини за удобно вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ