• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Активни шорцеви за обука на Core 9 Основи за машка и голема машка боја, до големина 5xl, до големина 5xl

Активни шорцеви за обука на Core 9 Основи за машка и голема машка боја, до големина 5xl, до големина 5xl

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Активните шорцеви на Расел се врвен избор за вашиот следен тренинг или дури и само за дружење. Удобните одлики за вклопување и перформанси ги прават овие A+ избор за салата или пошироко. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : низок пораст; 9" Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; 2 "лого удобно половината со внатрешноста на внатрешноста. Џебови : два предни џебови со вреќи со џебови од мешунки. Карактеристики : ткаенина за влага со влага и интелигентна ткаенина за да ви помогне да се одржувате ладно, суво и свежо; рефлексивно R лого на левата нога. Шорцеви за обука од Расел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ