• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сандали за слајдови за машки гел во Бафало Билс

Сандали за слајдови за машки гел во Бафало Билс

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно на барање

И толпата оди диво! Оценете ги овие ладни сандали за слајдови за мажи од Фоко за вас или спортски обожавател во вашиот живот. Чувајте го секојдневно за играта на играта и пошироко додека се вкорени за домашната екипа и се разладувате со слајдови со лизгање со динамична тимска графика. Оди тим! Материјал : 100% поливинил хлорид. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Дизајн на градиент, тимска боја со задебелување на логото на Wordmark на подножјето; Екран за лого на тимот на ленти; преклопување на гел на нога; дво-парчиња армирано прилагодено каиш; текстурирана надворешна плоча. Машки Билс Билс Гел Слајд сандали од Фоко.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ