• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставен мобилен Apple iPhone Pro ma припејд со 64 GB, Space Grey

Едноставен мобилен Apple iPhone Pro ma припејд со 64 GB, Space Grey

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Про камери. Pro приказ. Pro перформанси. Три камери. Неограничени можности. Три на вашата игра со фотоапарати. Најнапредниот i Phone досега. Надградба на најдобриот i Phone досега. Снимајте неверојатни видеа и фотографии со ултра широки, широки и телефонски камери. Снимајте ги вашите најдобри фотографии со слаба светлина со ноќен режим. Гледајте HDR филмови и емисии на Super Retina XDR прикажете го најсветлиот приказ на i Phone сè уште. Искусете невидени перформанси со A13 Bionic за игри, зголемена реалност (AR) и фотографија. И добијте целодневно траење на батеријата и ново ниво на отпорност на вода. Сите во првиот i Phone доволно моќен за да се нарече Pro Max. Спецификации : Приказ : 6,5-инчен супер мрежница XDR OLED дисплеј. Оперативен систем : i OS 13. Камера : Трипл 12 MP ултра широки, широки и телефонски камери. Попрска, вода и отпорна на прашина (4 метри до 30 минути, IP68). Димензија : 0,32 "d x 3.06" W x 6.22 "H.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ